Відкриття дитячого міста професій «Kidswill»

Дочекалися! Відкриття дитячого міста професій «Kidswill» вже сьогодні! Одеса – зустрічай.

Дитяче місто професій KidsWill розташоване на 4 поверсі ТРЦ Gagarinn Plaza.

Ігрова модель реального міста дозволяє, граючись, познайомитися з більш ніж 50 професіями, навчитись заробляти гроші і витрачати їх на свій розсуд. KidsWill зовсім не схожий на звичайні парки атракціонів, адже тут діти не просто розважаються, а й здобувають корисні навики та знання, відкривають таланти та здібності. Місто живе своїм насиченим життям та нараховує 30 ігрових локацій. Тут діти можуть в ігровій формі дізнатися безліч корисного та цікавого, а ще визначитись ким хочуть стати, коли виростуть.

Майданчик створено з умовами, які дозволяють кожній дитині на час стати дорослою та самостійною.

Місто професій розділено на тематичні зони та оснащено високоякісним реквізитом для гри, інсталяціями та декораціями. Візуальне оформлення локацій максимально реалістично відображає реальний стан речей в суспільстві. А повне занурення в ситуацію забезпечує спеціально розроблена концепція ігрових сценаріїв, які проводять досвідчені інструктори.

Кожен день дитини в KidsWill особливий – незабутні враження, нові знання, справжні друзі та цікаві завдання. А кожне свято дитини – це цілий всесвіт з емоцій, подарунків і сюрпризів. У KidsWill знають, що таке вражаючий і веселий день народження. Подарунки, ігри, конкурси, святковий банкет і герої улюблених мультфільмів залишать вашій дитині приємні спогади надовго.

Всю актуальну інформацію про роботу міста можна знайти на офіційному сайті, а також на сторінках соціальних мереж:

kidswill.com.ua

www.facebook.com/KidsWillOdesa

Одеса, ТРЦ Gagarinn Plaza, вул. Генуезька, 5/2, дитячий місто професій KidsWill

тел .: 093 088 66 80