Розваги

Новий ТРК в Одесі “Gagarinn Plaza” відкрито в Аркадії – найбільш мальовничому куточку міста. Тепер різноманітні розваги та магазини в Аркадії розташовані за 300 м від узбережжя моря, недалеко від курортної зони. Своїй назві ТРК завдячує Гагарінському Плато.

Новий центр являє собою заклад нового типу для якісного відпочинку та зручних покупок. Приходячи до ТРК в складі родини або дружньої компанії, покупці відпочивають, відвідують магазини та зустрічаються з друзями. У ТРК “Gagarinn Plaza” можна зануритись у нові шедеври кіно в кінотеатрі “Мультиплекс”, чиї сучасні та затишні зали чекають на Вас. Також можна влаштувати чудове свято для своєї дитини в дитячому парку, що теж розташований в новому ТРК.

“Gagarinn Plaza” має вигідне місце розташування поруч з головною транспортною інфраструктурою. Його можна похвалити за просторий та стильний інтер’єрний дизайн, а також за широку різноманітність ресторанів, кафе, магазинів. Окрім кінотеатру, тут можна пограти на приставках Playstation, відвідати піротехнічний магазин, зануритись у віртуальну реальність, завітати в офіс турфірми.

В новому ТРК затишні ресторани та кафе з кухнями всього світу. Тут завжди є можливість попити смачну ароматну каву та пригостити дітей дивовижним морозивом.

Проведення часу в “Gagarinn Plaza” неможливе без незабутніх вражень. Тут найширший вибір найрізноманітніших розваг та найкращі ціни. В кінотеатрі Ви знайдете гідний вибір фільмів, комфортні зали та гучні кінопрем’єри. Є тут розваги і для дітей:

  • цікаві атракціони;
  • безліч ігор;
  • веселі аніматори.

Це ідеальне місце в Одесі для дозвілля. У вихідні дні проводяться особливі заходи для дорослих та дітей.

Окрім дуже приємного шопінгу, в новому ТРК на покупців чекають демократичні, але надзвичайно смачні ресторани та бари. Чашка кави та десерт, запашна піца та вечір з друзями, безумовно, порадують і багаточисельну компанію, і маленьку родину. Хочете найкраще відпочити в Одесі – завітайте до ТРК “Gagarinn Plaza”!