Послуги

  • ТРК «Gagarinn Plaza»: центр сучасного шопінгу та відпочинку на березі Чорного моря

ТРК «Gagarinn Plaza» – один з кращих торгівельно-розважальних комплексів Одеси, що зібрав під одним дахом готель, кінотеатр, а також безліч магазинів і ресторанів. Сучасний центр шопінгу і розваг в самому серці курорту Аркадія, всього у 300 метрах від моря (на території Гагарінського плато, в честь якого і отримав свою назву).

Це один з найбільших ТРК в Одесі, площею понад 20 тисяч квадратних метрів і зоною охоплення в 320 тисяч осіб. Для зручності гостей, Gagarinn Plaza має великий та зручний паркінг (перші дві години користування – безкоштовні).

Що ж ви можете відвідати, завітавши в Gagarinn Plaza? До послуг гостей комплексу:

1. Готель «Gagarinn».

2. Сучасний кінокомплекс «MULTIPLEX» (один з найбільших у мережі). Має 7 залів із підвищеним комфортом та обладнання 2D і 3D.
3. Крамниці побутової техніки.
4. Магазини одягу та взуття (серед яких: Prizma, Bizzare, SinSey, Maritan, Formenti, бутики TUTO BENE, «Счастье», «Мегаспорт», Xagon man, Vicolo, Only Italy, EMILY, Katta-Rina, Navigare, Miss DM, K-market, ANDRE TAN KIDS, Arber), де ви зможете купити якісні чоловічі та жіночі речі, сумки і аксесуари від найкращих світових брендів.
5. Магазини косметики і парфумерії.
6. Кафе та ресторани (кав’ярня швидкої їжі Kaba Hype and Coffee, ресторан з авторською кухнею Gagarinn Food Hub, Львівська майстерня шоколаду, кафе з доставкою їжі додому Merry Berry, гурме-бутик ITIS, магазин кави Galliano).
Ювелірні крамниці.
7. Розважальні комплекси для дітей. Серед них: парк розваг «Планета» (із гірками з лазанками, гойдалками, лабіринтами, тарзанками, батутними аренами, майстер класами, дитячим меню), Kids Will, Game zone playstation MARVEL club.
8. Сучасна перукарня «Lara-Style».
9. Відділення Нової пошти, філія банку «Південний», каса Укртикет», хімчистка «Kims», турфірма «Click2travel», аптеки, банкомати.

Відвідавши Одесу, ви неодмінно маєте завітати до цього ТРК в Аркадії! Кращого поєднання шопінгу і відпочинку для всієї сім’ї годі й шукати!