Natali Bolgar відкрився в ТРК”Gagarinn Plaza” і вже чекає на вас!

Український бренд-виробник жіночого одягу Natali Bolgar.

Natali Bolgar – це розумний та функціональний базовий гардероб високої якості за розумною ціною.

Здоровий підхід до складання гардеробу, заснований на принципах комфорту, краси та універсальності – один з провідних сучасних трендів та філософія бренду Natali Bolgar.

Бренд створює колекції з урахуванням останніх модних тенденцій та вірою в те, що фраза «на всі випадки життя» буде актуальною завжди!

Базовий гардероб від Natali Bolgar – це сучасні, стильні та яскраві речі, які ідеально комбінуються між собою, йдуть усім без винятку та однаково доречні у будь-якій життєвій ситуації!

Наш одяг робиться жінками для жінок з любов’ю. Ми любимо кожну мить створення кожної моделі. Любимо кожен рядок. Кожен стібок. Ми не про тренди та моду. Ми про елегантність жіночності.

Що потрібно знати про наш бренд?

Для нас якість – понад усе, тому ми не економимо на тканині. І наші вбрання будуть мати чудовий вигляд не один рік поспіль.

Ми доводимо наші лекала до досконалості. Тому наш одяг ідеально сидить на 8 з 10 жінок.

А ще, протягом усіх цих років ми не перестаємо виконувати нашу місію: робити жінок ще красивішими та щасливішими. А краса, як відомо, врятує світ.

Зараз, попри все, ми не перестаємо займатися улюбленою справою та шити одяг для прекрасної половини людства. Тому що хочемо бачити щасливі посмішки на обличчях наших жінок. А також тому, що країні потрібна економіка, що працює.

Більш того, ми зважилися на відкриття нового магазину Natali Bolgar у ТРК “Gagarinn Plaza”. Адже ми знаємо, наскільки це важливо та як від стану жінки залежить все навколо.

Спробуй на собі магію від Natali Bolgar та скористайся унікальною пропозицією з 1.06 по 5.06 включно отримати дисконтну картку з накопиченою знижкою – 5%.

Чекаємо на тебе за адресою: вул. Генуезька 5/2, з 10:00 до 20:00. 

Буде ну… дуже багато новинок, яскравих образів і надихаючих рішень. Поспішай!