Магазин техніки і годинників

ТРК “Gagarinn Plaza” – новий великий торгівельно-розважальний центр, що відкрився у м. Одеса нещодавно та вже оцінений багатьма покупцями. Знаходиться в Аркадії, поруч з пляжами.

Побутова техніка, електроніка та годинники різних видів представлені в магазинах нового ТРК в найширшому асортименті. Головні категорії товарів:

  • Ноутбуки відомих світових виробників.
  • Планшети з ОС iOS та Android.
  • Смартфони з ОС Android та iOS.
  • Електронна техніка від Apple.

Також тут можна знайти розумні годинники, фітнес-трекери, фототехніку, відеотехніку, моноподи та інші гаджети. Кожен товар має інструкцію з технічними характеристиками та описами.

Усі електронні вироби та побутова техніка, що представлені в асортименті технічних магазинів ТРК “Gagarinn Plaza”, сертифіковані та є оригінальними виробами всесвітньо відомих брендів. На кожен з видів електроніки поширюється гарантія, що встановлена виробником. Завдяки широкому вибору (починаючи маленькими картами пам’яті, закінчуючи великими холодильниками), мінімальними цінами та докладним описам значно спрощується процес придбання. Високотехнологічні товари, такі як планшет, ноутбук, маршрутизатор, смартфон, комп’ютерні комплектуючі, містять докладні технічні характеристики. Також в магазинах можна знайти різноманітні пилососи, мультиварки та праски.

Завдяки кредитним продуктам та розстрочці ще більше спрощується купівля гаджетів та побутової техніки. Асортимент магазинів украй широкий. В ТРК “Gagarinn Plaza” можна знайти та купити останні новинки категорії “преміум” від законодавців моди в електронному світі та легко вибрати більш доступні, однак все одно якісні смартфони, телевізори, монітори та інше.

Портативна техніка, смартфони останніх моделей, оргтехніка, найбільш актуальні пропозиції для фотозйомок та відеозйомок, все для ігор, а також продукція Apple – все це можна знайти в будь-який день у технічних магазинах нового одеського торгівельно-розважального комплексу. Запрошуємо всіх одеситів та гостей міста!К