Розваги для дітей

Всі батьки знають, як дітлахи люблять розважатись. Кожна дитина з задоволенням занурюється в світ дитячих розваг, атракціонів, ігор та веселощів. Саме тому ТРЦ «Gagarinn Plaza» готова запропонувати наймолодшим відвідувачам широку зону відпочинку, яка спроектована та спланована таким чином, щоб якомога більше зацікавити дітей та дати можливість батькам відпочити чи здійснити необхідні покупки.

В Одесі, звичайно, є різні дитячі центри, проте саме в Гагарін Плаза для дитячої втіхи відведено не багато не мало, а цілий поверх неймовірних та захоплюючих зон для відпочинку. Тут ви зможете відвідати цілий парк розваг «Планета», де для самих вимогливих відвідувачів приготовані:

– гірки з лазанками;

– гойдалки;

– лабіринти;

– тарзанка;

– батутна арена;

– різноманітні майстер-класи;

Крім цього батьки, а також маленькі дослідники обов’язково звернуть увагу на спеціально розроблене дитяче меню комплексу і що важливо за помірними цінами. Тут ви зможете не тільки весело та цікаво розважитись, але і відсвяткувати свято чи день народження, а також зустрітись з друзями.

Програма закладу передбачає свою програму лояльності, а також можливість придбати один квиток на безліч атракціонів на день.

Крім того ТРЦ «Gagarinn Plaza» пропонує відвідати не менш цікаву локацію «Kids Will», а також неодмінно випробувати свою силу на дитячих ігрових автоматах, які розміщені в різних локаціях центру. Але це також ще не все, для більш дорослих дітей, що приходять в торговий центр стане в нагоді Game zone playstation MARVEL club, а також можливість відвідати атракціон з віртуальною реальністю.

Також маленьких відвідувачів постійно чекає на дитячі сеанси кінокомплекс «Multiplex», де регулярно проводяться покази найновіших мультфільмів.

Батьки також можуть відвідати численні ресторани та кафе, що знаходяться в торговому центрі. Тут передбачено не тільки європейські, азіатські та українські страви, але в більшості закладів є також і дитяче меню, де враховані побажання батьків до користі страв та десертів.