Товари для дому

Якщо разом з родинними розвагами в вихідний день ви забажаєте також підібрати корисні та якісні речі для дому, то найкращим місцем в Одесі, де це ви зможете зробити стане ТРК «Gagarinn Plaza». Тут ви зможете не тільки придбати найрізноманітніші товари, одяг, взуття, речі для дітей та спорту, але і розважитись і відпочити.

Торговий комплекс спроектовано таким чином, щоб вмістити все необхідне і поруч. Тут крім найпопулярніших магазинів, де можна купити речі відомих світових виробників також розміщені великі торгові точки з чудовим асортиментом товарів для дому.

Серед відомих марок тут представлені «Fissman», «Kazanova», а також «USOPSO». Крім того в торговому центрі ви зможете знайти магазин аксесуарів для мобільних телефонів «Top case», а також торгову точку «Остров аксессуаров Apple».

Ми попіклувались про те, щоб все необхідне, що може знадобитись нашим відвідувачам було зосереджено в одному місці. В ТРК «Gagarinn Plaza» ви зможете придбати різноманітні побутові речі та аксесуари, посуд, текстиль, корисні дрібниці, різноманітні набори, товари для догляду за речами та побутову хімію.

Крім цього тут зосереджені:

– Найбільш успішні та відомі торгові марки;

– Великі магазині корисних дрібниць;

– Торгові точки з аксесуарами.

Торговий комплекс передбачає простір з багатьма можливостями для вдалого шопінгу, а також розваг та відпочинку. Тут ви зможете не тільки зустрітись з друзями, відпочити всією родиною, але також відсвяткувати день народження чи придбати речі першої необхідності для дому, дачі чи офісу.

Для того, щоб придбати все необхідне в одному місці, вам потрібно приїхати в мальовничу Аркадію та відвідати «Gagarinn Plaza», який гостинно прийме будь-яку кількість відвідувачів.

Щоб зорієнтуватись з графіком роботи магазину, яким ви зацікавились, вам достатньо відвідати сайт центру, де ви зможете знайти необхідну інформацію та ознайомитись з планом розміщення закладів центру. Тут ви точно придбаєте необхідну вам річ за привабливою вартістю. Очікуваємо вас в торговому центрі в будь-який день.