Сумки та шкіргалантерея

 Сьогодні придбати якісну сумку відомого бренду можна всюди, але краще всього купувати такі речі в офіційних магазинах. Тоді будеш впевненим, що річ не тільки гарна, а й оригінальна. Шкіряні сумки, шопери, портфелі, рюкзаки від відомих виробників можна придбати в ТРЦ «Gagarinn Plaza» м. Одеса .

 

В торгівельному центрі є декілька офіційних магазинів якісної шкіргалантереї. Дизайнерський український бренд Fidelitti представляє серію модних сумок зі шкіри. Бренд славиться вишуканим дизайном та доступними цінами. Всі вироби зшиті з італійської сировини та оздоблені дорогою фурнітурою. Італійська розкіш та європейська якість – це те, що характерізує вироби бренду.

 

В бутиковій лінійці є моделі на любий смак:

  • Розкішні клатчі для вечірок
  • Шкіряні сумки на кожен день
  • Рюкзаки з креативним дизайном
  • Шкіряні гаманці
  • Стильні косметички
  • Функціональні ключниці

Офіційний магазин брендової шкіргалантереї гарантує якість виробів. Обов’язково потрібно завітати в цей магазин сучасних сумок, тут завжди відбуваються розпродажі. Магазин знаходиться на другому поверсі торгівельного центру.

 

Прогулюючись по магазинам, не пропустіть можливість завітати в салон-магазин WITTCHEN – європейський виробник шкіряних сумок, та аксесуарів. Всі вироби мають неперевершений стиль та вишукану досконалість. Кожна сумка, рюкзак чи портфель виготовляються вручну. В бутиковій лінійці представлені моделі на кожен день, вечірні сумки-клатчі, гаманці, дорожні сумки, ранці, барсетки, ключниці та кейси. Всі товари виготовлені з високоякісної шкіри. Всі деталі продумані до дрібниць, фурнітура з золотим та срібним покриттям має розкішний вигляд.

 

Елітні сумки підкреслюють вишуканий стиль та гарний смак. Шкіряні дизайнерські речі можна придбати по знижці, купити омріяну модель в період розпродажів. Бренд періодично проводить акції. Дозвольте собі стати власницею розкішної сумки WITTCHEN . Салон-магазин знаходиться на першому поверсі торгівельного центру.