Магазини одягу

Якщо ви бажаєте не тільки розважитись, але і обновити свій гардероб якісними та модними речами, то торгово-розважальний центр «Gagarinn Plaza» стане вам в нагоді. Розміщений в Приморському районі Одеси в Аркадії, цей центр стане чудовим вибором не тільки для відпочинку на вихідні для всієї родини, але і місцем, де можна знайти гарні та актуальні речі до сезону.

Тут ви можете відвідати магазини, ресторани, кінотеатр, аптеку, супермаркет, банківське та поштове відділення, а також провести дитячий день народження чи відвідати магазини:

– електроніки;

– косметики;

– товарів для дому.

Великий асортимент, що пропонує ТРЦ «Gagarinn Plaza» дозволяє купити найрізноманітніші речі. Серед бутиків одягу чи магазинів, ви зможете знайти місце, де можна купити одночасно цілий комплект дитячого чи спортивного одягу для чоловіків, жінок чи дітей.

Для прикладу, в бутику «Sinsay», що пропонується величезний асортимент товарів за низькими цінами, а також нова дитяча колекція. Знайти цей бутик ви зможете на другому поверсі центру. Також до вашої уваги пропонується самий відвідуваний магазин Аркадії «The brands Outlet», де зібрані найпопулярніші бренди H&M, Monki, Bershka, VERO MODA, Benetton, COS, & Other Stories. Його можна відвідати на другому поверсі, 2 черга. Крім цього на вас чекають такі магазини та бутики, як «Choco Republic», всесвітньо відомий «Bizzare», бутик, що набуває все більшої популярності в мережі «Maritan», а також стильний та молодіжний «Formenti», де наразі діють привабливі знижки.

Також до вашої уваги пропонуються цікаві бутики «TUTO BENE» та «Xagon man», «Katta-Rina», «Navigare», «Only Italy». Як бачимо в «Gagarinn Plaza» вам сумувати не доведеться. А в разі, якщо ви втомитесь від шаленого пошуку цікавих новинок в безмежному просторі модних, яскравих та якісних речей, ви завжди можете відпочити в затишному кафе, відвідати смачні стравив ресторанах чи кафе, розважитись в кінотеатрі чи відвідати розважальний центр.

Торговий центр пропонує широкий асортимент одягу, аксесуарів та взуття для всіх.