Магазини чоловічого одягу

Торгово-розважальний центр Гагарин Плаза, котрий розташований в мальовничій Аркадії, знаходиться недалеко від Чорного моря. В ТРЦ розміщується багато магазинів різноманітного призначення, серед котрих також маються бутики чоловічого одягу.

Різноманіття чоловічого одягу у ТРЦ

У торгово-розважальному центрі є багато магазинів та бутиків, котрі мають одяг для чоловіків на різноманітний смак. Серед великого вибору одягу навіть прискіпливий покупець зможе вибрати найоптимальніший варіант, котрий задовольнить усі його потреби, а також зробить життя більш комфортним та зручним. На першому поверсі торгово-розважального центру розміщуються три чоловічі магазини:

  • Мегаспорт;
  • Xagon Man;
  • Navigare.

В першому магазині можна придбати спортивний одяг, котрий зробить тренування більш комфортним та ефективним. Другий магазин має в своєму асортименті лише італійський чоловічий одяг від власного бренду. Унікальні моделі підкреслюють чоловічість, а також надають чоловікам брутальності і мужності. Третій бутик чоловічого одягу має в своєму асортименті одяг власного виробництва та бренду. Багатолітня історія бренду дає можливість виготовляти якісний одяг, котрий відрізняється надійністю та довговічністю. На другому поверсі ТРЦ Гагарин Плаза також розміщуються чоловічі магазини одягу, котрі можуть запропонувати моделі в різних стилях:

  • Formenti;
  • Arber.

Кожен з магазинів пропонує своїм покупцям унікальні моделі одягу, котрі характеризуються довговічністю, функціональністю і естетикою. Турецький бренд чоловічого одягу Formenti сподобався багатьом українським користувачам завдяки своїй приємній ціні і практичним моделям. Український бренд одягу для чоловіків Arber намагається створювати лише практичні моделі, котрі сподобаються чоловікам з різноманітним стилем життя. Купити гарний та практичний одяг для чоловіків в Одесі можна завітавши до ТРЦ «Gagarinn Plaza» – у торговому центрі можна придбати одяг різноманітного призначення, котрий підійде для активного відпочинку або ділової зустрічі.