Магазини спідньої білизни

Перлина на березі Чорного моря, романтичне місто Одеса має чим вразити туристів та гостей. Неповторна та мальовнича природа Бесарабії, колоритна їжа, розкішні набережні та романтичний дух. Привітний курорт Аркадія здивує навіть самих вибагливих гостей, любителів розкішного відпочинку та європейького шопінгу. На території Аркадії знаходиться один з найбільших торгово-розважальних центрів Одеси, ТРЦ «Gagarinn Plaza». Купити брендовий одяг, дизайнерську білизну та аксесуари можна тут без перешкод. В торгівельному центрі відкрито безліч магазинів, салонів та бутиків з стильним одягом спідньою білизною, якісним взуттям, товарами для дому та сувенірами.

В магазинах спідньої білизни можна купити найяскравіші моделі із шовку, вишукані боді, нічні сорочки з натурального мережива, романтичні комплекти та дизайнерські купальні костюми. Один з найпопулярніших магазинів білизни Sharm Lingerie славиться своїми моделями.
В представленій лінійці можна знайти:

  • моделюючу білизну;
  • нічні сорочки;
  • вишукані пеньюари із шовку;
  • вироби, оздоблені мереживом;

Магазин знаходиться на другому поверсі та працює: понеділок-неділя з 10:00—22:00.
В магазині періодично проводяться акції, для постійних покупців діють бонусні програми.
Окрім магазину Sharm Lingerie, в ТРЦ “Gagarinn Plaza” також є інші бутики розкішної спідньої білизни європейської якості від світових брендів та українських дизайнерів. Найвідомішими являється французький салон Chantal boutique de Paris.

Українська білизна Giulia, що знаходиться на другому поверсі, вишукані моделі від прибалтійских виробників Kifa ,бутик дизайнерської білизни Ажур , знаходиться на 4 поверсі, а також Black Lace, мультибрендовий бутик нижньої білизни, купальників і пляжних аксесуарів в якому представлені моделі відомих європейських брендів .

Ласкаво просимо прогулятися торгівельним центром, здійснити свої бажання , купити розкішну білизну по вигідним цінам та отримати порцію позитивних емоцій.