Кінокомплекс «Multiplex»

ТРК «Gagarinn Plaza» – сучасний торгівельно-розважальний комплекс у курортному районі Аркадія Приморського району Одеси. Свою назву отримав в честь Гагаринського Плато.

В ТРК Гагарін Плаза знаходяться магазини косметики і парфумерії, одягу для дітей та дорослих, аптеки, ресторани, кінотеатр, фітнес-центр. По дизайну та наповненню не поступається столичним комплексам.

Кінокомплекс «Multiplex»: технології та переваги

Мультиплекс – це мережа мультиплексних кінотеатрів, які знаходяться на території всієї України.

Один з найбільших кінотеатрів мережі Мультиплекс відкрито на четвертому поверсі торгового комплексу Gagarinn Plaza. Це семизальний сучасний кінокомплекс, який оснащено сучасним обладнанням під формати 2D, 3D та залами з підвищеним комфортом.

Технології кінотеатру Мультиплекс у ТРК Гагарін Плаза

У Мультиплексі можна подивитися всі новинки кінопрокату. Шанувальникам високого мистецтва пропонуються спеціальні покази трансляцій театральних постановок світового рівня на новому технічному рівні, які проходять тільки в найбільших кінотеатрах мережі Мультиплексів.

Екран IMAX має більшу ширину за довжину залу для глядачів на відміну від екранів у стандартних кінотеатрах. В результаті цього кутові розміри зображення перевищують поле зору людини, яка сидить на будь-якому місці. За рахунок такої спеціальної геометрії залу рамки зображення стають малопомітними, забезпечуючи точність позиціонування звуку та максимальний ефект присутності. Чіткість картинки і яскравість кольорів на екрані посилюється завдяки спеціальному срібному покриттю.

Також кінокомплекс «Multiplex» має такі переваги:

  • висока чіткість і контрастність зображення;
  • залучення технологій об’ємного зображення для шанувальників видовищних спеціальних ефектів;
  • сеанси на кріслах-реклайнерах, які забезпечують підвищений комфорт перегляду;
  • сеанси з українськими субтитрами;
  • сеанси на французькій та англійській мовах.

Квитки в кінотеатр Мультиплекс Гагарін Плаза ви можете замовити та купити на нашому сайті.