Аптеки

Новий торгівельно-розважальний центр “Gagarinn Plaza” в м. Одеса відкрився в Аркадії, недалеко від пляжної зони. В ТРЦ працюють аптеки, що реалізують товари для здоров’я.

Кожна аптека в “Gagarinn Plaza” пропонує фармацевтичну продукцію високої якості. Кожен препарат проходить попередню перевірку. Також усі аптеки мають необхідні сертифікати для всіх товарів. Широкий вибір медичних препаратів дозволяє підібрати саме ті ліки, які найбільше відповідають призначенню лікаря та особливостям організму пацієнта. В наявності є широкий асортимент косметичних засобів, що мають лікувальний ефект. Таким чином, тут можна придбати косметику, яка потурбується про Вашу шкіру, за відносно невисокими цінами.

В аптеках ТРЦ “Gagarinn Plaza” до уваги покупців пропонується широкий асортимент таких фармацевтичних виробів:

  • Медикаменти. Щоб кожен пацієнт мав можливість придбати саме ті ліки, що були призначені лікарем, аптеки забезпечують постійне оновлення асортименту.
  • Косметичні засоби, що мають лікувальні якості.
  • Товари для мам та дітей. З перших днів життя Ви зможете забезпечити дитині турботу та любов. В аптеках ТРЦ можна знайти креми, масла, молочко та іншу продукцію.
  • Біологічно активні добавки. Для максимальної корекції раціону харчування потрібно допомогати власному організму, доповнювати раціон вітамінами, мінералами та мікроелементами.
  • Медичні аксесуари, прилади, які дозволяють вимірювати артеріальний тиск, температуру, рівень глюкози в крові та деякі інші важливі показники.
  • Продукція для догляду. Сюди належать шампуні, мило, зубні пасти, підгузники та жіночі гігієнічні товари.

Відвідавши новий ТРЦ в Аркадії, Ви самі переконаєтесь у високому рівні обслуговування. Тут пропонуються медичні товари високої якості, які відповідають міжнародним стандартам. Кожен препарат зберігається в належних умовах, а працівники аптек слідкують за збереженням цілісності пакування та дотриманням правил транспортування. Якщо Вам необхідні препарати чи інші медичні товари – вирушайте в ТРЦ “Gagarinn Plaza”.